Login Form

Wie is online

We hebben 99 gasten en geen leden online

Alternatieve Kalender Seizoen 2019

W.T.C. Den Blok Aalst Zomer Alternatieve Kalender Seizoen 2019

Zaterdag 12 Januari – 19u: Nieuwjaarsreceptie / Algemene Vergadering / Souper
                                       Lokaal The Chaplin Koolstraat 121 Aalst 9300

Zaterdag 2 maart – Geen rit Carnaval
Zondag 3 maart – Geen rit Carnaval

Zaterdag 9 maart – 8u00 lokaal: Ename Classic -30–88–117-152 km
                            Herzele
Zondag 10 maart – 8u30 lokaal: Sponserrit met ontbijt – nemen van Groepsfoto’s

Zaterdag 16 maart – 8u00 lokaal: Omloop van Vlaanderen - 83 – 113 - 140 km
                            Proximus Cycling Challenge – Ghelamco Arena Ottergemse steenweg zuid Gent
Zondag 17 maart

Zaterdag 23 maart – 8u00 lokaal: Dwars door Vlaanderen - 75 – 120 - 154 km
                            Etixx Classic tour - Waregem
Zondag 24 maart

Zaterdag 30 maart – 8u00 lokaal: Parel van het Pajottenland - 60 -80 – 110 130 km
                            Sporthal Heuvelkouter – Sportlaan 3 Liedekerke
Zondag 31 maart

Zaterdag 6 april – 8u00 lokaal: Ronde van Vlaanderen (We ride Flanders)
                            Oudenaarde / Antwerpen
Zondag 7 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo openingsrit - Jempi Memorial Classic
                            WTC Buslotfietsers - Dendermonde

Zaterdag 13 april – 8u00 lokaal: Scheldeprijs cyclo 88 - 111 – 154 km
                            Etixx Classic Tour - Schoten
Zondag 14 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Bodegem Classic
                            WTC Bodegem - Ternat

Zaterdag 20 april – 6u00 lokaal: Amstel Gold Race – Valkenburg Nederland
Zondag 21 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Affligemse Pijl
                            WTC Sport en Vreugde- Affligem

Zaterdag 27 april – 8u00 lokaal: Etixx Classic - 25 – 52 – 84 – 101 – 147 – 201 km
                            Sporthal Nazareth Drapstraat 76 - Nazareth
Zondag 28 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - Wettelklassieker
                            WTC Maspoe Cycling Team – Ninove

Woensdag 1 mei – 8u00 lokaal: GP Ferdi van den Haute / fietsen tegen kanker 25 – 50 – 75 km
                            Café Eldorado Lindeveldstraat 30 – Zandbergen

Zaterdag 4 mei – 8u00 lokaal: Willems veranda Classic 25 – 50 – 75 – 110 – 140 km
                            Burchtweide Burgemeester Matthysstraat - Herzele
Zondag 5 mei – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Mergan Feels good Tour
                            WTC Feels - Asse

Zaterdag 11 mei – 8u00 lokaal: Grinta Challenge - 70 – 115 – 155 -175 km
                            Proximus Cycling Challenge – Tournai Expo Kain Rue de Follet 2B Kain Doornik
Zondag 12 mei – 8u00 lokaal: Valckenier Classic 55 – 80 – 110 km
                            Garage valckenier Siesegemlaan 1 - Aalst

Zaterdag 18 mei – 8u00 lokaal: Proximus Cycling Challenge - La Chouffe Classic - 81 – 104 – 164 km
                            Centre sportifs (Hall omnisports) Cour de L’Abbaye Houffalize
                            OF Altebra Muur Classic 25 -40-60-90-125 km
                            Altebra Hasseltkouter 53 Ophasselt
Zondag 19 mei – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - Keverstoer
                            WTC Kevers - Opwijk

Zaterdag 25 mei – 8u00 lokaal: Proximus Challenge Landen/Trois Ponts/landen 48 – 107 – 152 – 207
                            Sportlaan sporthal landen
Zondag 26 mei – 8u00 lokaal: - Verkenning eigen Corsa 80 km

Donderdag 30 mei – 8u00 lokaal:Ronde van Schoonderhaege 25 – 55 – 85 km
                            Café de zwarte flesch – Schuitstraat 14-16 Polare
Zaterdag 1 juni - 8u00 lokaal: Proximus Cycling Challenge Fleche de Walonie 88 – 132 – 182 – 214 km
                            Ecole d’Hotellerie Avenue de la Reine Astrid Spa
Zondag 2 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Stad Berrevoesj
                            WTC Blijf Fit - Roosdaal

Donderdag 6juni – 18u30 lokaal: Uitpijlen eigen Corsa Campagnola rit
Vrijdag 7 juni – 18u30 lokaal: Uitpijlen eigen Corsa campagnola rit
Zaterdag 8juni – 8u00 Nieulandt Recycling: Verkennen eigen Corsa campagnola rit
                       14u00 Nieulandt Recycling: Klaarzetten site
Zondag 9 juni – 6u00 Nieulandt Recycling: Corsa Campagnolo WTC Den Blok
                            Aalst 9300 – Victor Bocquestraat 1
Maandag 10 juni – Superstats op wielen- 10u00 Osbroek

Zaterdag 15 juni – 8u00 lokaal: Proximus Cycling Challenge Serge Baguet Classic -32 -73-117-152 km
                            Sporthal de Zandloper Nieuwstraat 23 Lierde
Zondag 16 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Loemekse Fietstocht
                            WTC Lombeek - ST. Katharina-Lombeek

Zaterdag 22 juni – 8u00 lokaal: Lucien Van Impe Classic 30-60-90-145 km
                            Wielerclub Serkskamp Schoolstraat 4 Serskamp
Zondag 23 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - Lievens Classic
                            Lievens Cycling Team – Strijtem Roosdaal

Zaterdag 29 juni – 8u00 lokaal: Frank Hoste Challenge 35-52-101-130 km
                            Het Leen Cafetaria Gentsesteenweg 80 Eeklo
Zondag 30 juni – 8u00 lokaal: Willy Teirlynck Classic 55-85-105-135 km
                            Tuinbouwschool Molenstraat 26 Roosdaal

Zaterdag 6 juli
Zondag 7 juli – 8u00 lokaal: Corsa campagnolo - Scheldetrappersclassic
                            WTC De Scheldetrappers - Baasrode

Zaterdag 13 juli - 8u00 lokaal:
Zondag 14 juli – 8u00 lokaal: Wielervrienden Lebbeke Memorial Kris De Swaef 55-85 km
                            Café De Ton Brusselsesteenweg 134 Lebbeke

Zaterdag 20 juli
Zondag 21 juli – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Techni-cal Toertocht
                            WTC De Snelle Vogel - Brussegem

Zaterdag 27 juli
Zondag 28 juli – 8u00 lokaal: Lokale rit

Zaterdag 3 augustus
Zondag 4 augustus – 8u00 lokaal: Lokale rit

Zaterdag 10 augustus 8u00 lokaal: Tweedaagse Aalst - De Kust - Aalst
Zondag 11 augustus – 8u00 lokaal: Tweedaagse Aalst - De Kust - Aalst
                            OF WTC Terjoden – Memorial Jos Baes 40-80 km
                            Café Elkerlyc Geraardsbergsesteenweg 130 Erembodegem - Terjoden

Zaterdag 17 augustus
Zondag 18 augustus – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Marc Sergeant Classic
                            WTC Wemmel - Wemmel

Zaterdag 24 augustus – 8u00 lokaal: Michel Wuyts semi Classic - 30 – 75 – 95 – 125 km
                            Scherpenheuvel
Zondag 25 augustus – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – Wammekse Fietstochten
                            VZW Picobello’s - Wambeek

Zaterdag 31 augustus
Zondag 1 september – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - Maxime Momfort Classic
                            Houffalize

Zaterdag 7 september – 8u00 lokaal: Avalon Bike Rock - 30 – 50 – 70 – 90 – 120 – 150 km
                            Buggenhout
Zondag 8 september – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo – OTGV cyclingtour
                            Op’t Groot Verzet cycling club - Opwijk

Zaterdag 14 september – 8u00 lokaal: Tom Steels Classic 65-90-120 km
Zaal de Droombaloon Gheyselstraat 35 Nieuwerkerken-Waas
Zondag 15 september – 8u00 lokaal: Lokale rit

Zaterdag 21 september – 8u00 Lokaal: Etixx Classic Tour Primus Classic Cyclo 22-59-93-123 km
                           Haacht
Zondag 22 september – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - Decca Ride Slotrit
                           Affligem

Zaterdag 28 september – 8u00 lokaal: Nazomer rit WTC ’T Hemelrijk 45-75 km
                            Sportcentrum De Dam Lokerhoutstraat 29 Lokeren
Zondag 29 september – 8u30 lokaal: Brabantse Bulten 40-70 km
                            Bergemeersenstraat 145 Aalst

Zaterdag 5 oktober - 8u00 lokaal: Wegrit O-VL
                            BLOSO Putbosstadion Grote Gentsesteenweg 304 Oordegem
Zondag 6 oktober – 8u30 lokaal: Laatste Zomerrit:

Zaterdag 12 oktober: 14u00 Eetfestijn WTC Den Blok Aalst
                            Aalst Sint Annakring Roklijf 1
Zondag 13 oktober: 10u30 Eetfestijn WTC Den Blok Aalst
                            Aalst Sint Annakring Roklijf 1