Login Form

Wie is online

We hebben 516 gasten en geen leden online

Alternatieve Kalender Seizoen 2018

         W.T.C. Den Blok Aalst Zomer Alternatieve Kalender Seizoen 2018

Vrijdag 2 maart – 20u: Algemene Vergadering
                                     Lokaal Hoger Op Paddevijverstraat 129 Aalst 9300
Zaterdag 3 maart –
Zondag 4 maart – 8u00 lokaal: Sponserrit met ontbijt – nemen van Groepsfoto’s

Zaterdag 10 maart – 9u00 Proximus Cycling Challenge - Omloop van Vlaanderen
                                     Ghelamco Arena Ottergemse steenweg zuid 808 Gent
Zondag 11 maart –

Zaterdag 17 maart – 9u00 Etixx Classics Tour - Dwars door Vlaanderen Cyclo
                                     Sporthal Jeugdcentrum Zuiderlaan 46 Waregem
Zondag 18 maart

Zaterdag 24 maart
Zondag 25 maart – 8u00 Continental Cycling Heroes – Johan Museeuw classic
                                     VTI Harelbeke Stasegemsesteenweg 40 Harelbeke

Zaterdag 31 maart – 8u00 Ronde van Vlaanderen
                                     De Qubus Lindestraat Oudenaarde
Zondag 1 april

Zaterdag 7 april – 8u00 Etixx Classics Tour - Sccheldeprijs Cyclo
                                     Sint Michielscollege Papenaardekenstraat 53 Schoten
Zondag 8 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo openingsrit - WTC Bodegem
                                     Bodegem

Zaterdag 14 april - 8u00 Etixx Classics Tour - Brabantse pijl Cyclo
                                     Sporthal UCLL Hertogstraat 178 Heverlee
Zondag 15 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - WTC Buslotfietsers
                                     Dendermonde

Zaterdag 21 april – 8u00 Etixx Classics Tour – Etixx Classic
                                     Nazareth
Zondag 22 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - WTC Spot en Vreugde
                                     Affligem

Zaterdag 28 april – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Grinta Challenge
                                     Doornik Expo Rue du Follet 2B Kain
Zondag 29 april – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - WTC Maspoe Cycling Team
                                     Ninove
Dinsdag 1 mei – 8u00 Continental Cycling Heroes – Greg Van Avermaet Classic
                                     Festivalhal Donkmeer Donklaan 125 Berlare

Zaterdag 5 mei – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Tour de Namur Cyclo
                                     Namur Expo Av. Sergent Vrithoff 2 Namur
Zondag 6 mei – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo - WTC Feels
                                     Asse

Zaterdag12 mei - 8u00 Proximus Cycling Challenge – Fleche de Wallonie
Ecole d’Hotellerie Avenue de la Reine Astrid Spa
Zondag 13 mei – 8u00 lokaal:

Zaterdag 19 mei - 8u00 Uitgepijlde rit – Herman Frison Classic
                                     Branddonk sk Groenendijk 15 Retie
Zondag 20 mei – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo WTC Kevers
                                     Opwijk

Zaterdag 26 mei – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Landen-Trois Pont-Landen
                                     Landen
Zondag 27 mei – 8u00 lokaal:

Zaterdag 2 juni – 8u00 Proximus Cycling Challenge – La Chouffe Classic
                                     Centre Sportif Cour de l’ Abbaye Houffalize
Zondag 3 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo WTC Blijf Fit
                                     Roosdaal

Donderdag 7juni – 18u30 lokaal: Uitpijlen eigen Corsa Campagnola rit
Vrijdag 8 juni – 18u30 lokaal: Uitpijlen eigen Corsa campagnola rit
Zaterdag 9 juni – 8u00 Nieulandt Recycling: Verkennen eigen Corsa campagnola rit
                            14u00 Nieulandt Recycling: Klaarzetten site
Zondag 10 juni – 6u00 Nieulandt Recycling: Corsa Campagnolo WTC Den Blok
                                     Aalst 9300 – Victor Bocquestraat 1

Zaterdag 16 juni – 8u00 Uitgepijlde rit – De Klavers
                                     Sporthal de Klavers Sint Andriesstraat 4 Belsele
Zondag 17 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo WTC Lombeek
                                     ST. Katharina-Lombeek

Zaterdag 23 juni – 8u00 Uitgepijlde rit – Acht van Drongen
                                     Parochiezaal Drongen Gavergrachtstraat 101 Drongen
Zondag 24 juni – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo Lievens Cycling Team
                                     Roosdaal

Zaterdag 30 juni
Zondag 1 juli – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo WTC De Snelle Vogel
                                     Brussegem

Zaterdag 7 juli
Zondag 8 juli – 8u00 lokaal: Corsa campagnolo WTC De Scheldetrappers
                                     Baasrode

Zaterdag 14 juli
Zondag 15 juli – 8u00 lokaal:

Zaterdag 21 juli
Zondag 22 juli – 8u00 lokaal:

Zaterdag 28 juli
Zondag 29 juli – 8u00 lokaal:

Zaterdag 4 augustus
Zondag 5 augustus – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Cibel-Cebon Fietsdodentocht
                                    Sportcentrum Breeven Breevendreef Bornem

Zaterdag 11 augustus – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Rochefort Classic
                                    Sporthal van Jemelle Rue des Jardins 1 Jemelle
Zondag 12 augustus – 8u00 lokaal:

Zaterdag 18 augustus – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Geants des Ardennes
                                    Country Hall Liege Allee du Bol d’Air 13 Angleur
Zondag 19 augustus – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo WTC Wemmel
                                    Wemmel

Zaterdag 25 augustus
Zondag 26 augustus – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo VZW Picobello’s
                                    Wambeek

Zaterdag 1 september – 8u00 Continental Cycling Heroes – Sven Nijs Classic
                                    Sven Nijs Cycling center Balenbergstraatje 11 Tremelo
Zondag 2 september – 8u00 lokaal:

Zaterdag 8 september – 8u00 Uitgepijlde rit Gentse Gordel
                                    Gemeenteschool centrum Kon. Boudewijnlaan 1 Lochristi
Zondag 9 september – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo Op’t Groot Verzet cycling club
                                    Opwijk

Zaterdag 15 september – 8u00 Etixx Classics Tour Primus Classic Cyclo
                                    Brouwerij Haacht Provinciesteenweg 2B Boortmeerbeek
Zondag 16 september – 8u00 lokaal:

Zaterdag 22 september
Zondag 23 september – 8u00 lokaal: Corsa Campagnolo Decca Ride Slotrit
                                    Affligem

Zaterdag 29 september
Zondag 30 september – 8u00 Proximus Cycling Challenge – Kwaremont slotprijs
                                     Brouwerij De Brabandere Rijksweg 33 Bavikhove

Zaterdag 6 oktober
Zondag 7 Oktober – 8u30 lokaal: Laatste Zomerrit

Zaterdag 13 oktober: 14u00 Eetfestijn WTC Den Blok Aalst
                                     Aalst Sint Annakring Roklijf 1
Zondag 14 oktober: 10u30 Eetfestijn WTC Den Blok Aalst
                                     Aalst Sint Annakring Roklijf 1