Login Form

Nieuwsflits

Beste leden,

Het klassement tot en met 16 juli 2017 is beschikbaar op het ledengedeelte.
Geregistreerde leden kunnen, na inloggen, het klassement bekijken.


Wie is online

We hebben 16 gasten en geen leden online

Alternatieve Kalender 2017

Alternatieve Kalender 2017


Vrijdag 3 Maart  Algemene vergadering: om 20u00
                          Hoger op - Padenvijverstraat - Aalst

Zaterdag 4 Maart lokaal 13u30:  Rondom Aalst - 40km - Dirk Anné

Zondag 5 Maart lokaal 8u30:      Lokale Rit - 50km
Zaterdag 11 Maart lokaal 8u30:  Omloop van Vlaanderen DVV Cycling Tours  - 76/110/144 km
                                                    Ghelamco Arena Ottergemsesteenweg - Zuid 808 Gent

Zondag 12 Maart lokaal 8u00:    Ontbijt geschonken door Viviane
                                                    Sponsorrit - nemen van Foto's bij de hoofdsponsors                 

Zaterdag 18 Maart lokaal 8u30:  Lokale Rit - af te spreken via forum 60km

Zondag 19 Maart lokaal 8u30:    Lokaal ritje 60km
                                         of Ename Classic - Burchtxweide, Burgemeester matthysstraat herzele 87/116/153 km

Zaterdag 25 Maart lokaal 8u00:  Parel van het pajotteland - 60/80/100/130 km
                                                    WTC ’t klieksken - Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 - Liedekerke

Zondag 26 maart lokaal 8u30:    Lokaal ritje

Zaterdag 1 April lokaal 8u00:      Dwars door Pajottenland - 40/70/120km
                                                    Vrije basisschool luchtballon Geraardsbergsesteenweg 77 Terjoden

Zondag 2 April lokaal 8u00:        Verkenning eigen Bianchi -30/50/75 km

Zaterdag 8 April lokaal 8u00:      Willy Teirlinck Classic - 55/85/105/135 km
                                                    WTC Blijf fit — Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 - Liedekerke

Zondag 9 April lokaal 8u00:        Bianchi Trofee Opening Classic WTC Bodegem 20/50/80 km
                                                    NV De Marie Bodegemstraat 15-17 Ternat 1740

Zaterdag 15 April lokaal 8u00:    Peter van Petegem Classic — 83/115/138/163 km
                                                    KAHO Kwalestraat 154 - Aalst

Zondag 16 April lokaal 8u00:      Bianchi Trofee Lenterit - WTC Buslotfietsers 20/50/80 km
                                                    Garage Buslot Korte Dijkstraat Dendermonde 9200

Zaterdag 22 April lokaal 8u00:    Luik - Bastenaken - Luik 75/167/273 km
                                                    Halles des foiresde Liege Quai de Wallonie 6 Luik

Zondag 23 April lokaal 8u00:      Bianchi Trofee Affligemse pijl Sport & vreugde 30/60/85 km
                                                    Parochiezaal Essene -Assestraat Affligem! Essene 1790

Zaterdag 29 April lokaal 8u00:    Ettix Classic - WTC Wielervrienden Nazareth
                                                    Gemeentelijke sporthal - Drapstraat Nazareth

Zondag 30 April lokaal 8u00:      Bianchi Trofee Wettelklassieker WTC Maspoe Cycling Team 30/50/80 km
                                                    Heilig Harten Onderwijslaan 4 Ninove

Maandag 1 Mei Lokaal 8u00:      GP Ferdi van den Haute (fietsen tegen Kanker) 25/50/75 km
                                                    Café Eldorado, Lindeveldstraat 30 Zandbergen

Zaterdag 6 Mei lokaal 8u00:        Willems Veranda‘s Classic — 25/50/75/110/140 km
                                                    Burgemeester matthysstraat Herzele

Zondag 7 Mei lokaal 8u00:          Bianchi Trofee Mergan Feels Good Tour WTC Feels 30/60/80 km
                                                    MERGAN BVBA Assesteenweg 70 Asse/Mollem 1730

Zaterdag 13 Mei lokaal 8u00:      Greg Van Avermaet Classic - 65/110/150 km
                                                     Festivalhal Donkmeer, Donklaan 125 Berlare

Zondag 14 Mei lokaal 8u00:        Valckenier Classic Aalst — 55/80/110 km
                                                    Garage Valckenier Siesegemlaan 1 Aalst

Zaterdag 20 Mei lokaal 8u00:      Altebra muur Classic - 25/40/60/90/150 km
                                                     Hasseltkouter 53 Ophasselt
                                                           OF
                                                     La Chouffe Classic - 76/108/175 km
                                                     Centre sportif Cour de L' Abbaye Houffalize

Zondag 21 Mei lokaal 8u00:         Bianchi Trofee Keverstoer WTC Kevers 30/60/90 km
                                                     CC Hof ten Hemelrijck Kloosterstraat 7 Opwijk 1745

Donderdag 25 Mei lokaal 8u00:   De ronde van Schoonderhage - 65/85 km
                                                     De zwarte Flesch - Pollare

Zaterdag 27 Mei lokaal 8u00:       Lokale Rit af te spreken via forum - 60 km

Zondag 28 Mei lokaal 8u00:         Bianchi Trofee Lievens Classic - Lievens Cycling Team 30/60/80 km
                                                     CC Het Koetshuis Strijtemplein 15 Roosdaal 1760

Zaterdag 3 Juni lokaal 8u00:        Verkenning eigen Bianchi 30/50/80 km OF
                                                     Osbroek - Uitpijlen Superstars

Zondag 4 juni lokaal 8u00:           Bianchi Trofee Stad Berrevoesj Blijf fit 25/50/80 km
                                                     Sportlaan 3 liedekerke 1770

Maandag 5 Juni Osbroek 10u00: Superstars op wielen

Zaterdag 10 Juni lokaal 8u00:      Grinta Challenge Doornik — 45/65/117/150/175 km
                                                      Expo Kain, Rue du Follet 28 Kain

Zondag 11 Juni lokaal 8u00:         Bianchi Trofee Liedekerkse Pijl — Klieksken 30/60/80 km
                                                      Sint Gabrielstraat 152 liedekerke 1770

Zaterdag 17 Juni lokaal 8u00:       Verkenning eigen Bianchi 50-80 km

Zondag 18 Juni lokaal 8u00:         Bianchi Trofee Loemekse Fietstocht - WTC Lombeek 30/50/80 km
                                                      Parochiecentrum ST Jozef Dahlialaan 1 St Katherina-lombeek 1742

Donderdag 22 Juni Nieulandt 18u00: Uitpijlen Bianchi Trofee Nieulandt recycling toer (voor wie wilen kan helpen)

Vrijdag 23 Juni lokaal 18u00:        Uitpijlen Bianchi Trofee Nieulandt recycling toer (voor wie wilen kan helpen)

Zaterdag 24]uni lokaal 8u30:         Verkenning Bianchi Trofee Nieulandt recycling toer 80 km
                                   13u30:         Klaarzetten zaal en dergelijke (wie kan)

Zondag 25 Juni lokaal 6u30:          Bianchi Trofee Nieulandt recycling toer 30/ 50/80 km
                                                       Victor Bocquestraat 1 Aalst 9300

Zondag 2 Juli Lokaal 6u30:            Bianchi Trofee Techni-cal Toertocht - Snelle vogel 30/50/80 km
                                                       Gemeentelijke feestzaal Drinkeling 17 Brussegem 1785

Zondag 9 Juli lokaal 8u00:             Bianchi Trofee Scheldetrappersclassic - Scheldetrappers 30/50/80 km
                                                       CBS De Schakel Molenberg 1 Baasrode 9200

Zondag 16 Juli lokaal 8u00:           Memorial Kris De Swaef - Wielervrienden Lebbeke - 55/85 km
                                                       Café De Ton Brusselsesteenweg 134 Lebbeke

Zondag 23 Juli lokaal 8u00:           Lokale Rit - 60 km OF
                                                       Dagtocht De Kust  - Aalst ± 130 km ( met traditionele groep)

Zondag 30 Juli lokaal 8u00:           29Ste WTC De Fietsvrienden - 35/65/100 km
                                                       Café Benelux - Hoogstraat 107 Wolvertem

Zondag 6 Augustus lokaal 8u00:   Fietsdodentocht Bornem - 35/100 km
                                                       Sportcentrum Breeven - Terrein KSV Bornem Breevendreef Bornem

Zondag 13 Augustus lokaal 8u00:  Lokaal ritje - Valleitjesroute 70 km

Zondag 20 Augustus lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Marc Sergeant - WTC Wemmel 30/60/80 km
                                                       Tent gemeentehuis Folletlaan Wemmel 1780

Zondag 27 Augustus lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Wammekse Pijl — Picobello’s 25/50/80 km
                                                        Sportstal Vanderhasselt Fossebaan 20 Wambeek 1741

Zaterdag 2 September lokaal 8u00: De 105 van Uitbergen - WTC De Dorpsvrienden - 40/80/105 km
                                                        SCC De Venne Veerstraat 36 Uitbergen

Zondag 3 September lokaal 8u00:  Lokale Rit - Denderende stedentocht - 70 km

Zaterdag 9 September lokaal 8u00: Lokaal ritje - af te spreken via forum - 60 km

Zondag 10 September lokaal 8u00: Bianchi Trofee Op ’t Groot verzet cycling Tour - 60/95/120 km
                                                         Sint pauluszaal — Processiestraat 20 Opwijk

Zaterdag 16 September lokaal 8u00: Lokaal ritje - af te spreken via forum - 60 km

Zondag 17 September lokaal 8u00: Massemen - Steenhuize - Massemen - 50/75 km
                                                         WTC Lambroek - Café Massemen Plaetse Dorpsplein 12 Massemen

Zaterdag 23 September lokaal 8u00: Lokaal ritje - af te spreken via forum - 60 km

Zondag 24 September lokaal 8u00: Bianchi Trofee Slotrit - Decca ride 25/50/75 km
                                                         Bellekouter Affligem 1790

Zondag 1 Oktober lokaal 8u30:        Lokaal ritje Parcours oude Bianchí - 70 km

Zondag 8 Oktober lokaal 8u00:        Dwars door Aaigem - WTC De Hoeftrappers - 28/42/55 km
                                                         Sporthal Steenberg Oudenaardsesteenweg Erpe - Mere

Zaterdag 14 Oktober                        Eetfestijn WTC Den Blok zaal Sint Annakring

Zondag 15 Oktober                          Eetfestijn WTC Den Blok zaal Sint Annakring

Zaterdag 21 Oktober                       start winterseizoen