Login Form

Nieuwsflits

Beste leden,

Het klassement tot en met 16 juli 2017 is beschikbaar op het ledengedeelte.
Geregistreerde leden kunnen, na inloggen, het klassement bekijken.


Wie is online

We hebben 18 gasten en geen leden online

Traditionele kalender 2017

Traditionele kalender 2017 in pdf

Traditionele Kalender 2017


Vrijdag 3 Maart:  Algemene vergadering om 20u00 Hoger op - Padenvijverstraat - Aalst 9300

Zaterdag 4 Maart lokaal 13u30: Rondom Aalst - 40 km - Dirk Anné

Zondag 5 Maart lokaal 9u: Hofstade - 40 km - Dirk Anné

Zaterdag 11 Maart lokaal 13u30:

Zondag 12 Maart lokaal 8u00: Ontbijt geschonken door Viviane
                                                 Sponsorrit - nemen van foto’s bij de hoofdsponsors

Zaterdag 18 Maart lokaal 13u30:

Zondag 19 Maart lokaal 8u30: Opdorp 55km - Jos Callebaut.

Zaterdag 25 Maart lokaal 8u30: Parel van het pajotteland - 60/80/100/130 km
                                                 WTC 't klieksken - Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 - Liedekerke

Zondag 26 maart lokaal 8u30: Langs Dender en Schelde - 60 km - Marijke Van der Elst

Zaterdag 1 April lokaal 8u00:  Dwars door Pajottenland 40/70/120 km
                                                Vrije basisschool Luchtballon - Geraardsbergsesteenweg 77 Terjoden

Zondag 2 April lokaal 8u00:    Rondom Aalst - 60 km - Marijke Van der Elst

Zaterdag 8 April lokaal 8u00: Willy Teirlinck Classic - 55/85/105/135 km
                                               WTC Blijf fit - Sporthal Heuvelkouter Sportlaan 3 - Liedekerke

Zondag 9 April lokaal 8u00:   Bianchi Trofee Opening Classic - WTC Bodegem 20/50/80 km
                                               NV De Marie Bodegemstraat1S-17 Ternat 1740

Zaterdag 15 April lokaal 8u00: Peter van Petegem Classic - 83/115/138/163 km
                                               KAHO Kwalestraat 154 - Aalst

Zondag 16 April lokaal 8u00: Bianchi Trofee Lenterit WTC Buslotfietsers 20/50/80 km
                                               Garage Buslot Korte Dijkstraat Dendermonde 9200

Zaterdag 22 April lokaal 13u30:

Zondag 23 April lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Affligemse pijl WTC Sport & vreugde 30/60/85 km
                                                Parochiezaal Essene Assestraat Affligeml Essene 1790

Zaterdag 29 April lokaal 8u00: Ettix Classic - WTC Wielervrienden Nazareth
                                                Gemeentelijke sporthal - Drapstraat Nazareth

Zondag 30 April lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Wettelklassieker WTC Maspoe Cycling Team 30/50/80 km
                                                Heilig Harten Ondervvijslaan 4 Ninove

Maandag 1 Mei Lokaal 8u00:  Superklasieker - VWB Oudenaarde

Zaterdag 6 Mei lokaal 9u00:    Willems veranda Classic - 25/50/7511 10/140 km
                                                 Burchtweide - Burgemeester Matthysstraat Herzele

Zondag 7 Mei lokaal 8u00:       Bianchi Trofee Mergan Feels Good Tour WTC Feels 30/60/80 km
                                                 MERGAN BVBA Assesteenweg 70Asse / Mollem 1730

Zaterdag 13 Mei lokaal 9u00:  Greg Van Avermaet Classic 65/110/150 km
                                                 Donkmeer Overmere

Zondag 14 Mei lokaal 8u00:    Valckenier Classic 25/55/90/120 km
                                                Garage Valckenier Sìesegemlaan 1 Aalst 9300

Zaterdag 20 Mei

Zondag 21 Mei lokaal 8u00:   Bianchi Trofee Keverstoer WTC Kevers 30/60/80 km
                                               CC Hof ten Hemelrijck Kloosterstraat 7 Opwijk 1745

Donderdag 25 Mei Hemelvaart

Vrijdag 26 Mei

Zaterdag 27 Mei lokaal 8u00:

Zondag 28 Mei lokaal 8u00:   Bianchi Trofee Lievens classic - Lievens Cycling Team 30/60/80 km
                                               CC Het Koetshuis Stijtemplein 15 Roosdaal 1760

Zaterdag 3 Juni Osbroek 8u00: Uitpijlen Superstars op wielen

Zondag 4 Juni lokaal 8u00:    Verkennen Superstars
                                               Bianchi Trofee Stad Berrevoesj - Blijf fit 25/50/80 km
                                               Tuinbouwschool - Molenstraat 26 Roosdaal 1760

Maandag 5 Juni Osbroek 10u00: Superstars op wielen

Zaterdag 10 Juni lokaal 13u30: Verkenning eigen Bianchirit - Familietocht 30km

Zondag 11 Juni lokaal 8u00: Bianchi Trofee Liedekerkse Pijl - WTC ‘t Klieksken 30/60/80 km
                                              Sint Gabrielstraat 152 Liedekerke 1770

Zaterdag 17 Jun lokaal 8u00: Verkenning eigen Bianchirit - 50 en 80km

Zondag 18 Juni lokaal 8u00:    Bianchi Trofee Loemekse Fietstocht - WTC Lembeek 30/50/80 km
                                                 Parochiecentrum St Jozef Dahlialaan 1 St Katherina-Iombeek 1742

Vrijdag 23 Juni lokaal 18u00:   Uitpijlen Bianchi Trofee Nuelandt recycling toer (voor wie wil en kan helpen)

Zaterdag 24 Juni lokaal 8u30:  Verkenning Bianchi Trofee Nuelandt recycling toer 30/50 km (traditionele groep)
                                    13u30:   Klaarzetten zaal en dergelijke (wie kan)

Zondag 25 Juni lokaal 6u30:     Bianchi Trofee Nueilandt recycling toer 30/ 50/80 km
                                                  Victor Bocquestraat 1 Aalst 9300

Zaterdag 1 Juli lokaal 13u30:

Zondag 2 Juli Lokaal 8u00:       Bianchi Trofee Techni-cal Toertocht — WTC De Snelle vogel 30/50/80 km
                                                  Gemeentelijke feestzaal De Drinkeling 17 Brussegem 1785

Zaterdag 8 Juli lokaal 9u00:

Zondag 9 Juli lokaal 8u00:       Bianchi Trofee Scheldetrappersclassic —WTC De Scheldetrappers 30/50/80 km
                                                 GBS De Schakel Molenberg 1 Baasrode 9200


Zaterdag 15 Juli lokaal: 8u00:

Zondag 16 Juli lokaal 8u00:     Controle Afgi[ling eigen Bianchi 50/80 km

Zaterdag 22 Juli lokaal 8u00:   Memorial Jos Baes 40/80 km
                                                 Kon. Wielerclub Terjoden Café Elkerlyc Geraardsbergsesteenweg 130 Erembodegem

Zondag 23 Juli lokaal 8u00:     Dagtocht De Kust— Aalst 1130KM — Dirk Anné

Zaterdag 29 Juli lokaal 13u30:

Zondag 30 Juli lokaal 8u00:

Zaterdag 5 Augustus lokaal 9u00:

Zondag 6 Augustus lokaal 8u00:

Zaterdag 12 Augustus lokaal 9u00: Dagtocht schelde — Dunne - Denderboorden t 150 km — Amant Fabienne

Zondag 13 Augustus lokaal 8u00:

Dinsdag 15 Augustus

Zaterdag 19 Augustus lokaal 13u30:

Zondag 20 Augustus lokaal 8u00:   Bianchi Trofee Marc Sergeant — WTC Wemmel 30I60/80 km
                                                        Tent Gemeentehuis Folletlaan Wemmel 1780

Zaterdag 26 Augustus lokaal 9u00:

Zondag 27 Augustus lokaal 8u00: Bianchi Trofee Wammekse Pijl - Picobello’s 25/50/80 km
                                                       Sportstal Vanderhasselt Fossebaan 20 Wambeek 1741

Zaterdag 2 September lokaal 8u00: De 105 km van Uitbergen 40/80/105 km
                                                         WTC De Dorpsvrienden Uitbergen — SCC De Venne Veerstraat 36 Uìtbergen

Zondag 3 September lokaal 8u00:

Zaterdag 9 September lokaal 9u00:

Zondag 10 September lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Op ’t Groot verzet cycling Tour — 60/95/120 km
                                                          Maria Attumpta instituut Heiveld 15 Opwijk 1745

Zaterdag 16 September lokaal 13u30:

Zondag 17 September lokaal 8u00: Achiel Buysse Classic 35/75/115 km
                                                         Wetthra sports events — Café Tonneken Massemsesteenweg 48 Wetteren

Zaterdag 23 September lokaal 9u00:

Zondag 24 September lokaal 8u00:  Bianchi Trofee Slotrit —- Decca ride 25I50/75 km
                                                          Bellekouter Affligem 1790


Zaterdag 30 September lokaal 9u00:

Zondag 1 Oktober lokaal 8u30:

Zaterdag 7 Oktober lokaal 13u30:

Zondag 8 Oktober lokaal 8u30: Laatste rit seizoen 2017,

Zaterdag 14 Oktober      Eetfestijn WTC Den Blok zaal Sint Annakring

Zondag 15 Oktober         Eetfestijn WTC Den Blok zaal Sint Annakring

Zaterdag 21 Oktober       Start Winter seizoen.